גאווה ישראלית: המותג הישראלי Pulliez – גרביים אקולוגיים לכל המשפחה ייחל לשווק את מוצרי החברה באמזון – גרמניה

חברת   Pulliez (פוליז) הישראלית,  המתמחה בייצור ושיווק  גרביים אקולוגיים לכל המשפחה, תחל  למכור את מוצרי המותג  באתר אמזון בגרמניה. החברה מתחייבת כי הלקוחות שיבצעו את הזמנה באמצעות האתר, יקבלו את מוצריהם יום למחרת.    החברה תשווק לאמזון גרמנייה את מוצר הדגל שלה,  מארז גרביי יוניסקס  לכל המשפחה,   במידה אחת ובצבע אחד. בקופסה 28

חברת   Pulliez (פוליז) הישראלית,  המתמחה בייצור ושיווק  גרביים אקולוגיים לכל המשפחה, תחל  למכור את מוצרי המותג  באתר אמזון בגרמניה. החברה מתחייבת כי הלקוחות שיבצעו את הזמנה באמצעות האתר, יקבלו את מוצריהם יום למחרת. 

 

החברה תשווק לאמזון גרמנייה את מוצר הדגל שלה,  מארז גרביי יוניסקס  לכל המשפחה,   במידה אחת ובצבע אחד. בקופסה 28 זוגות המתאימים לכל גיל ולשימושים רבים: ליום יום, לטיולים, לגן הילדים, לנסיעות עבודה או לטיסות לחו"ל. הגרביים גרפו הצלחה מסחררת לא רק בזכות איכות הגרביים  אלא גם בזכות המארז הייחודי המקיים את ערכי הקיימות של המותג. פעולת אריזת הגרביים בקופסה מנייר ממוחזר, מביאה לצמצום חומרי אריזה ולהפחתת זיהום סביבתי. 

 

לדברי היזמים חן אשד ואיריס פרלמן צ'רבין: "הכניסה לחנות האינטרנטית הגדולה בעולם נעשית כחלק מהמהלך אסטרטגי להתרחב עם המותג באירופה ובארה"ב. בשלב השני ניפתח חנויות נוספות באמזון ונכנס לבתי כלבו מובילים. כמו כן החברה תשיק הקיץ הקרוב סדרות חדשות של מוצרים, בניהם:  גרבי סניקרס, מארזי TOGO ועוד שגם ישווקו באמזון.

 

גרבי פוליז הם ידידותיים לסביבה והושקו  בשיתוף פעולה עם  REPREVE®, חברה בינלאומית המובילה בתחום מחזור בקבוקים. REPREVE® הופכים בקבוקי פלסטיק משומשים, לסיבי בד רכים ונעימים באיכות גבוהה. כך ניתן לשלב סיבים אלו בסריגת גרביי Pulliez – גרביים אקולוגיים התורמים לאיכות הסביבה. הגרביים נסרגו בשילוב דוגמת רשת לאוורור מושלם של כף הרגל לאורך כל היום.

ניתן להשיג את מוצרי המותג באתר האון-ליין >> Www.Pulliez.co.Il

ובמגוון ערוצי און-ליין נבחרים.

אודות הכותב/ת

כתוב תגובה