טרנדים ומגמות בעולם העיצוב

חברת אלוני חושפת את המגמות החדשות, הגוונים, המרקמים, והחומרים שיככבו בעולם העיצוב

לדברי מעצבת הפנים, ענת אגסי, מנהלת תחום אדריכלים בחברת אלוני: "בכל קטגוריה בין אם בעולם הפרקט, הכלים הסניטריים או בעולם חיפויי הקיר יש טרנד מוביל , בנוסף,  חברת הצבעים הבינלאומית פנטון חשפה את צבעי השנה שצפויים לכבוש את עולם העיצוב – מדובר  בגוונים –צהוב לימוני ואפור בהיר שיככבו בכל פינה."

אגסי חושפת את הטרנדים בעיצוב:

  • ריצוף פישבון:

הפרקט פופולארי מאוד בזכות החמימות, המראה הטבעי והאווירה ה-Cozy שהוא מייצר.

סוג מסוים של פרקט, שנמצא כבר כמה שנים במגמת עלייה ברורה בפופולריות שלו – הפישבון (Fishbone).

הפרקט, שמונח בזיג זג וצורתו מזכירה אידרה של דג, יוצר דוגמה גיאומטרית מעניינת ומכניס שובבות עדינה שתהפוך כל חדר להרבה יותר נעים.

  • כלים סניטריים: העתיד נראה ורוד

הצבע הורוד ממשיך לפרוץ גבולות, סגנונות, קבוצות גיל ומגדרים. כבר כמה שנים שהורוד נהנה מפופולריות גבוהה בעיצוב פנים, והוא צפוי להביא את הטוויסט השיקי שלו לאזורים חדשים ומפתיעים – חדרי הרחצה והשירותים.

הורוד על כל גווניו, בין אם ברזי Rose Gold נוצצים במראה יוקרתי, הורוד העמוק של הכיורים בחדר הרחצה, שלל גווני הורוד העתיק המשרים רכות ורומנטיות, הצבע הורוד כאן כדי להישאר.

  • חיפוי קיר: מסע אל לב האדמה

בשורות משמחות: טרנד צבעי האדמה החמים ימשיך ללוות אותנו. מבחינת חיפוי הקירות, זה אומר שפע של קולקציות בגוונים של חול, נחושת, קינמון, שקד ועוד אלמנטים יפים תוצרת הטבע. גווני האדמה משדרים רוך ורוגע, יציבות ובטחון – קשת רגשות שכולנו נשמח לקבל עוד ממנה בשנה הקרובה.

  • צבעי פנטון: צהוב אפור

הצהוב הבהיר שנבחר הוא גוון לימוני מלא אופטימיות ותקווה המאפשר להכניס אור, חום ועיניין לכל חלל והגוון האפור הוא גוון אולטימטיבי,  בסיסי המזכיר חומרים טבעיים ומשתלב בצורה מושלמת עם הצהוב הנבחר.

 

אודות הכותב/ת

כתוב תגובה